Тел. /044/ 531-7204 229-7204
Дії, що проводяться після реєстрації
.................................................................................................................................
Вибір системи оподаткування.

Новостворена юридична особа перебуває на загальній системі оподаткування (Податок на прибуток підприємства). Залежно від обраних Вами видів діяльності ви можете перевести підприємство на спрощену систему оподаткування і звітності. Або отримати свідоцтво платника ПДВ.

Що стосується ПДВ, то тут слід зазначити, що платниками ПДВ можуть бути наступні категорії осіб:

1. Реєструються за власним бажанням, якщо платник вважає за доцільне зареєструватися платником ПДВ, заява подається за 20 днів до початку періоду з якого платник бажає отримати статус платника ПДВ;
2. Обов’язкова реєстрація - особи, які підлягають обов'язковій реєстрації як платник ПДВ (якщо оборот за останні 12 місяців перевищив 1 000 000 грн.);
3. Будь-яка особа, що ввозить товари на митну територію України в обсягах, які підлягають оподаткуванню, та на яку покладається відповідальність за сплату податків у разі переміщення товарів через митний кордон України відповідно до Митного кодексу України та інші особи, передбачені ст. 180 Податкового кодексу України.

Змінювати систему оподаткування (переходити з одного виду на інший) дозволяється не частіше ніж один раз на рік (календарний).

Новостворена Фізична особо-підприємець перебуває на загальній системі оподаткування (Податок на прибуток фізичних осіб 18%).
Залежно від обраних Вами видів діяльності ви можете вибрати:

- спрощену систему оподаткування і звітність (єдиний податок);
- бути платником податків на загальних підставах (18%) - оборот до 1 000 000,00 грн;
- отримати свідоцтво платника ПДВ і бути платником податків на загальних підставах;

Що стосується ПДВ, то для Фізичних осіб-підприємців діють ті ж правила, що і для юридичних осіб..

Змінювати систему оподаткування (переходити з одного виду на інший) дозволяється не частіше ніж один раз на рік (календарний).
META-Ukraine
Інформаційний розділ.

  • Основи підприємництва.

  • Організація бізнсу. Поради.

  • Фізичній особі-підприємцю - платнику єдиного податку.

  • Дії, що потрібно провести після реєстрації.

  • Індивідуалізація підприємницької діяльності.

  • Довідкова інформація.

Перейти до розділу.