Тел. /044/ 531-7204 229-7204
Дії, що проводяться після реєстрації.
.................................................................................................................................
Декілька порад на тему "як знайти спільну мову з інспектором".

Якщо ви нещодавно зареєстрували свою фірму, і ще не уявляєте зі скількома контролюючими органами вам доведеться зустрітися, тоді вас чекає сюрприз. Не варто засмучуватися! Ви майже завжди зможете знайти з ними спільну мову, налагодити нормальні, дружні стосунки. Найголовніше - це полегшить вам подальшу роботу.

У всіх органах, в тому числі і контролюючих працюють люди. Вони не позбавленні почуттів, симпатій, антипатій, сильних і слабких сторін характеру.

Для початку, якщо ви йдете в будь який орган, не думайте що ви йдете в "Податкову", "Пожежну", "санстанцію", думайте про те що ви йдете спілкуватися з людьми, конкретною людиною.

Ніколи не уникайте і не бійтеся безпосереднього знайомства, уникайте заходів через керівництво. Будьте привітною людиною.

Не забувайте про професійні свята та інших значущих для цієї людини датах. При цьому не потрібно нести квіти та подарунки, не підставляйте людину. Словесних привітань та побажань буде цілком достатньо;

Вчасно з'являтися у органі на призначене вам час, прийдіть на 5 хвилин раніше. Але не варто занадто старатися і приходити рано, відкривати перед інспектором двері в його кабінет тощо.

Кожна людина вважає себе фахівцем у своїй галузі. Тому поради і рекомендації отримані від інспектора намагайтесь не забувати. Якщо ви покажете, що цінуєте його поради і досвід, це тільки посприяє побудові нормальних відносин.

Уникайте суперечок зі своїм інспектором. Таким чином ви можете поставити під сумнів його професіоналізм не тільки перед собою а й перед оточуючими вас людьми. Набагато простіше і корисніше поставити уточнюючі запитання.

І не забувайте прислів'я "Яке частування таке й дякування".META-Ukraine
Інформаційний розділ.

  • Основи підприємництва.

  • Організація бізнесу. Поради.

  • Фізичній особі-підприємцю - платнику єдиного податку.

  • Дії, що потрібно провести після реєстрації.

  • Індивідуалізація підприємницької діяльності.

  • Довідкова інформація.

Перейти до розділу.