Про компанію
.................................................................................................................................

"Юридична компанія "Приват Бізнес Консалт" надає широкий спектр юридичних послуг в м. Києві, таких як реєстрація підприємств, реєстрація фізичних осіб-підприємців, погодження та дозволи антимонопольних органів, акредитація представництв та філій, проводить реорганізацію та ліквідацію підприємств, сприяє у видачі різних видів ліцензій, патентів та інших дозволів.
За час роботи в м. Києві у Юридичної компанії "Приват Бізнес Консалт" склалася стійка репутація юридичної фірми, яка спеціалізується на надінні різного роду юридичних послуг, реєстрації юридичних осіб та супроводження їх діяльності, яка готова швидко та якісно виконати замовлення будь-якого ступеня складності, в тому числі і "Під ключ".

Цінова політика компанії
Юридичні послуги на сьогодні є одними з найбільш необхідних та затребуваних в діловому світі та окремих сегментах бізнесу. Наша компанія не ставить за мету збільшувати реальну вартість послуг, навіть при наявному досвіді понад 12 років.
Прийнятність та економічна обґрунтованість наших цін, завжди радує наших клієнтів.

Наш підхід до спілкування з клієнтом
При первинному спілкуванні з клієнтом (на першій консультації) ми ставимо завдання найбільш чітко і повно визначити коло його потреб, виявити виниклі в бізнесі клієнта проблеми і запропонувати різноманітні варіанти виходу з ситуації, що склалася.
Використовуючи в роботі напрацьовані практикою документи, ми гарантуємо стабільність у Вашій подальшій роботі компанії без будь-яких "підводних каменів".

Наша компанія стежить за останніми нововведеннями законодавства, вносячи необхідні правки в документи, таким чином виключаючи подальші проблеми при отриманні різного роду дозволів, ліцензій.
Клієнти, що знаходяться на постійному абонентське обслуговування, завжди можуть своєчасно отримати важливу для них актуальну інформацію, що стосується їх діяльності.
Ми можемо стверджувати те, що якщо з самого початку все було зроблено юридично грамотно і коректно, то у Вас не виникнуть ситуації, при яких, припустимо:

створена Вами компанія не може отримати необхідну ліцензію через відсутність окремих положень або некоректних формулювань в Статуті;
необхідне Вам обладнання не може бути внесено в якості внеску до статутного капіталу товариства;
величина статутного капіталу зареєстрованої Вами товариства не буде відповідати вимогам, що пред'являються до товариств такого виду;

Спектр наших послуг та індивідуальний підхід до вирішення питань і проблем кожного клієнта вигідно відрізняють нашу компанію від інших, що діють на ринку юридичних послуг. Це дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам нестандартне рішення з, здавалося б стандартних, на перший погляд, ситуацій.
Тел. /044/ 531-7204 229-7204
Основні напрямки
нашої компанії:

  • Допомога в організації бізнесу
  • Правове супроводження бізнесу
  • Юридична підтримка
  • Комплекс спеціальних підходів
  • Консультування


META-Ukraine